Archiv

  ZÁŘÍ - PROSINEC 2016
15. září 2016 Mechanický pomeranč  Režie: Stanley Kubrick
29. září 2016 Gepard   Režie: Luchino Visconti
13. října 2016 Tohle je náš svět  Režie: Matt Ross
22. – 23. října 2016 Sedlčanská filmová školka   Režie: různí
3. listopadu 2016 Monsieur Chocolat  Režie: Roschdy Zem
24. listopadu 2016 Taxi Teherán   Režie: Jafar Panahí
8. prosince 2016 Woodstock   Režie: Michael Wadleigh
  LEDEN - ČERVEN 2016
14. ledna 2016 Zbrusu Nový zákon  Režie: Jaco Van Dormael
4. února 2016 Líza, liščí víla  Režie: Károly Ujj Mészároso
25. února 2016 Zkáza krásou  Režie: Helena Třeštíková, Jakub Hejna
10. března 2016 Smlouva s vrahem   Režie: Aki Kaurismäki
24. března 2016 Ma Ma  Režie: Julio Medem
14. dubna 2016 Obchod pro sebevrahy  Režie: Patrice Leconte
28. dubna 2016 Osm a půl   Režie: Federico Fellini
12. května 2016 Mustang   Režie: Deniz Gamze Ergüvenr
3. června 2016 Sedm statečných  Režie:
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2015
17. září 2015 Slow West  Režie: John Maclean
8. října 2015 Mládí  Režie: Paolo Sorrentino
4. října 2015 Filmový večer s Karlem Zemanem - Vynález zkázy  Režie: Karl Zeman
5. listopadu 2015 Klub rváčů   Režie: David Fincher
19. listopadu 2015 Ejzenštejn v Guanajuatu   Režie: Peter Greenaway
3. prosince 2015 Lesní jahody  Režie: Ingmar Bergman
17. prosince 2015 Proti přírodě   Režie: Ole Giæver
  LEDEN - ČERVEN 2015
22.1.Trainspotting   Režie: Danny Boyle
5.2. Leviatan  Režie: Andrej Zvjagincev
26.2. Boj sněžného pluhu s mafií  Režie: Hans Petter Moland
12.3. Kukuřičný ostrov   Režie: Georgij Ovašvili
26.3. Perný den   Režie: Richard Lester
9.4. NO  Režie: NO
23.4. Čas umírat   Režie: Pawel Pawlikovski
14.5. Zánik samoty Berhof  Režie: Jiří Svoboda
4.6. Chlapectví  Režie: Richard Linklater
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2014
18.9. Mezi zdmi   Režie: Laurent Cantet
2.10. Signum laudis   Režie: Martin Hollý ml.
23.10. Nick Cave: 20000 dní na Zemi  Režie: Iain Forsyth a Jane Pollard
6.11. IDA   Režie: Pawel Pawlikovski
20.11. Je muž, který je vysoký, šťastný? Animovaná konverzace s Noamem Chomským   Režie: Michel Gondry
14.12. Kouř  Režie: Tomáš Vorel
  LEDEN - ČERVEN 2014
23.1. Schindlerův seznam   Režie: Steven Spielberg
13.2. Rozbitý svět   Režie: Rufus Norris
27.2. Vtáčkovia, siroty, blázni  Režie: Juraj Jakubisko
14-15.3. PATNÁCT LET FILMOVÉHO KLUBU  
20.3. Pátrání po Sugar Manovi   Režie: Malik Bendjelloul
3.4. Le Havre  Režie: Aki Kaurismäki
24.4. Škola otců   Režie: Ladislav Helge
22.5. Prázdniny v Římě   Režie: William Wyler
5.6. PULP FICTION  Režie: Quentin Tarantino
23-24.8. Letní filmová školka 
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2013
12.9. Ozvěny Anifilmu   Režie: Různí
26.9. Big Lebowski   Režie: Joel Coen, Ethan Coen
3.10. Všichni dobří rodáci  Režie: Vojtěch Jasný
24.10. Lore   Režie: Cate Shortland
7.11. Láska v hrobě   Režie: David Vondráček
12.12. Pásmo krátkých filmů   Režie: Různí
  LEDEN - ČERVEN 2013
10.1. Světla soumraku   Režie: Aki Kaurismäki
31.1. Velká láska   Režie: Pierre Étaix
14.2. Láska   Režie: Michael Haneke
5.3. Krajina osudu   Režie: Pavel Kolaja
21.3. Spříznění volbou   Režie: Karel Vachek
18.4. Červené střevíčky   Režie: Michael Powell, Emeric Pressburger
16.5. Sedmikrásky   Režie: Věra Chytilová
6.6. Zázrak v Miláně   Režie: Vittorio De Sica
20.6. Mlčení Lorny   Režie: Jean Pierre Dardenne, Luc Dardenne
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2012
13.9. Krátký film o zabíjení   Režie: Krzysztof Kieślowski
27.9. Krysař   Režie: Jiří Barta
18.10. Stín kapradiny   Režie: František Vláčil
1.11. Nosferatu fantom noci   Režie: Werner Herzog
5.11. Kluk na kole   Režie: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
13.12. Pásmo krátkých filmů   Režie: Švankmajer, Pojar,...
  LEDEN - ČERVEN 2012
12.1. Muž z Londýna   Režie: Béla Tarr
26.1. Popel a démant   Režie: Andrzej Wajda
9.2. Morgiana   Režie: Juraj Herz
23.2. Nevěstinec   Režie: Bertrand Bonello
22.3. Další rok   Režie: Mike Leigh
12.4. Na chvíli svobodní   Režie: Arash T. Riahi
3.5. Muž bez minulosti   Režie: Aki Kaurismäki
24.5. Mama Gogo   Režie: Fridrik Thór Fridriksson
14.6. Harold a Maude   Režie: Hal Ashby
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2011
15.09. Melancholia   Režie: Lars von Trier
06.10. Jmenuji se Oliver Tate   Režie: Richard Ayoade
20.10.Banksy: Exit Through the Gift Shop   Režie: Banksy
03.11. Psycho   Režie: Alfred Hitchcock
24.11.Něco z Alenky   Režie: Jan Švankmajer
08.12.Pásmo krátkých filmů   Režie: čeští režiséři
  LEDEN - ČERVEN 2011
13.01. Pan Nikdo   Režie: Jaco Van Dormael
27.01. Strýček Búnmí   Režie: Apichatpong Weerasethakul
10.02. Hluboký spánek   Režie: Howard Hawks
24.02. Kvílení   Režie: Rob Epstein, Jeffrey Friedman
17.03. Bunny a býk  Režie: Paul King
07.04. Vše pro dobro světa a Nošovic   Režie: Vít Klusák
28.04. Bibliothèque Pascal   Režie: Szabolcs Hajdu
19.05. Sen noci Svatojánské   Režie: Jiří Trnka
09.06. The Doors - When You're Strange  Režie: Tom DiCillo
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2010
09.09. Bílá stuha   Režie: Michael Haneke
30.09. Černej dynamit   Režie: Scott Andersone
21.10. Farma zvířat   Režie: John Halas, Joy Batchelorová
11.11. Třetí muž   Režie: Carol Reed
25.11. Na sever   Režie: Rune Denstad Langlo
16.12. Baader Meinhof Komplex   Režie: Uli Edel
  LEDEN - ČERVEN 2010
21.01. Dům k pověšení   Režie: Emir Kusturica
04.02. Louise-Michel   Režie:Gustave de Kervern, Benoît Delépine
25.02. Panika v městečku   Režie: Stéphane Aubier, Vincent Patar
11.03. Nenápadný půvab buržoazie   Režie: Luis Buñuel
25.03. Gomora   Režie: Matteo Garrone
15.04. Tulpan   Režie: Sergej Dvotsevoj
06.05. Výslech   Režie: Ryszard Bugajski
20.05. O kapitalismu s láskou   Režie: Michael Moore
10.06. Zahraj to znovu, Same   Režie: Herbert Ross
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2009
17.09. Distrikt!   Režie: Áron Gauder
01.10. Utopie - Nejvíc lidí žije v Číně  Režie: Martin Asphaug, Arild Fröhlich, Sara Johnsen, ...
22.10. Valčík s Bašírem   Režie: Ari Folman
12.11. Grbavica   Režie: Jasmila Zbanic
26.11. Upír Nosferatu / Nosferatu, symfonie hrůzy   Režie: Friedrich W. Murnau
10.12. Farářův konec   Režie:Evald Schorm
  LEDEN - ČERVEN 2009
08.01. Rembrandtova noční hlídka   Režie: Peter Greenaway
29.01. Slepé lásky  Režie: Juraj Lehotský
19.02. Lekce Faust  Režie: Jan Švankmajer, Ernst Gossner
12.03. Ukrutně šťastni  Režie: Henrik Ruben Genz
02.04. Paranoid Park   Režie: Gus Van Sant
23.04. Strachy ze tmy  Režie: Blutch , Marie Caillou, Pierre Di Sciullo,...
14.05. René  Režie: Helena Třeštíková
28.05. Šťastné míle  Režie: Michael James Rowland
18.06. Sedmé nebe  Režie: Andreas Dresen
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2008
11.09. Red Road   Režie: Andrea Arnold
02.10. Persepolis   Režie: Marjane Satrapi, Vincent Paronnaud
23.10. Dech   Režie: Kim Ki-duk
06.11. Aguirre, hněv Boží   Režie: Werner Herzog
27.11.Obrazy starého světa   Režie: Dušan Hanák
11.12.Zabriskie Point   Režie: Michelangelo Antonioni
  LEDEN - ČERVEN 2008
10.01.KRÁTKÝ FILM O LÁSCE  Režie:Krzysztof Kieslowski
31.01.NA SEVER SEVEROPÁDNÍ LINKOU  Režie: Alfred Hitchcock
14.02.NEBE NAD BERLÍNEM  Režie: Wim Wenders
06.03.ŽIVOTY TĚCH DRUHÝCH  Režie: Florian Henckel von Donnersmarck
27.03.4MĚSÍCE, 3TÝDNY A 2 DNY  Režie: Cristian Mungio
17.08.ZTRACENÁ DOVOLENÁ  Režie: Lucie Králová
15.05.FAUNŮV LABYRINT  Režie: Guillermo del Toro
29.05.TOYEN  Režie: Jan Němec
19.06.ZAHRADA  Režie: Břetislav Pojar
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2007
20.09.ÚDOLÍ VČEL  Režie:František Vláčil
04.10.CARMEN  Režie: Carlos Saura
25.10.NIKDO NESMÍ CHYBĚT  Režie: Yimou Zhang
08.11.ZVEDÁ SE VÍTR  Režie: Ken Loach
29.11.TSOTSI   Režie: Gavin Hood
13.12.ŽIVOT BRIANA  Režie: Terry Jones
  LEDEN - ČERVEN 2007
18.01.KDYBY...  Režie:Lindsay Anderson
01.02.TAKING OFF  Režie: Miloš Forman
01.03.SAMARITÁNKA  Režie: Kim Ki-duk
22.03.BEASTIE BOYS, 50 KAMER A 40 TÍSÍC OČÍ  Režie: Adam Yauch
12.04.PŘÍBĚH Z TOKIA  Režie: Jasudžiro Ozu
03.04.AMATÉR  Režie: Krzysztof Kieslowski
24.05.ZÁVIŠ - KNÍŽE PORNOFOLKU POD VLIVEM GRIFFITHOVY INTOLERANCE  Režie: Karel Vachek
14.06.DĚLNÍKOVA SMRT  Režie: Michael Glawogger
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2006
14.09.MOTOCYKLOVÉ DENÍKY  Režie: Walter Salles
05.10.LUK  Režie: Kim Ki-duk
19.10.SUPER SIZE ME  Režie: Morgan Spulock
09.11.KŘIŽNÍK POTĚMKIN  Režie: S.M. Ejzenštejn
23.11.RYAN  Režie: různí
14.11.OBCHOD NA KORZE  Režie: Ján Kádár a Elmar Klos
  LEDEN - ČERVEN 2006
19.01.ADELHEID   Režie: František Vláčil
09.02.ZTRACEN V LA MANCHA   Režie: Keith Fulton, Louis Pepe
23.02.3-IRON   Režie: Kim Ki-duk
02.03.OCHRANNÉ ZBARVENÍ   Režie: Krzysztof Zanussi
30.03.PÍSNĚ Z DRUHÉHO PATRA   Režie: Roy Andersson
13.04.PŘÍBĚH O UPLAKANÉM VELBLOUDOVI   Režie: Farloni Louigi
04.05.U KONCE S DECHEM   Režie: Jean-Luc Godard
18.05.DVOJÍ ŽIVOT VERONIKY   Režie: Krzysztof Kieslowski
01.06.THE COMMITMENTS   Režie: Alan Parker
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2005
15.09.TŘI BARVY : ČERVENÁ  Režie:Krysztof Kieslowski
29.09.PŮLNOČNÍ KOVBOJ  Režie: John Schlesinger
20.10.OSTROV  Režie: Kim Ki-duk
03.11.PLECHOVÝ BUBÍNEK  Režie: Volker Schlőndorff
10.11.MODERNÍ DOBA  Režie: Charles Chaplin
01.12.REVIZOŘI  Režie: Antal Nimród
15.12.PŘÍPAD PRO ZAČÍNAJÍCÍHO KATA!  Režie: Pavel Juráček
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2004
16.09.TRIO Z BELLEVILLE   Režie: Sylvain Chomet
30.09.SEDMÁ PEČEŤ   Režie: Ingmar Bergman
07.10.UMĚLCOVA SMLOUVA   Režie: Peter Greenaway
21.10.GHOST DOG - CESTA SAMURAJE   Režie: Jim Jarmusch
11.11.VOLNOBĚH   Režie: Janez Burger
25.11.SLADKÝ ŽIVOT   Režie: Federico Fellini
09.12.ANGELUS   Režie: Lech Majewski
  LEDEN - ČERVEN 2004
15.01.ANNIE HALLOVÁ   Režie: Woody Allen
29.01.SPALOVAČ MRTVOL   Režie: Juraj Herz
05.02.SLONÍ MUŽ   Režie: David Lynch
11.03.FANNY A ALEXANDR   Režie: Ingmar Bergman
25.03.CASABLANCA   Režie: Michael Curtiz
08.04.INVAZE BARBARŮ   Režie: Dennis Arcand
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2003
11.09.ABSOLVENT   Režie: Mike Nichols
25.09.SMRT V BENÁTKÁCH   Režie: Luchino Visconti
16.10.MRTVÝ LES A JINÝ BULŠIT   Režie: Pavel Marek
06.11.MLÉČNÁ DRÁHA   Režie: Luis Buňuel
20.11.NAHÝ   Režie: Mike Leigh
04.12.SLOGANY   Režie: Gjergj Xhuvani
18.12.BRAZIL   Režie: Terry Gilliam
  LEDEN - ČERVEN 2003
23.01.Amacord   Režie: Federico Fellini
13.02.Zvětšenina   Režie: Michelangelo Antonioni
27.02.Naqoyqatsi   Režie: Godfrey Reggio
06.03.Idioti   Režie: Lars von Trier
20.03.Amadeus   Režie: Miloš Forman
10.04.Diktátor   Režie: Charles Chaplin
24.04.Andrej Rublev   Režie: Andrej Tarkovskij
15.05.Dopis do Ameriky   Režie: Iglika Triffonovová
05.06.Kachní polévka   Režie: Leo McCarey
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2002
12.09 Nebe nad Berlínem   Režie:Wim Wenders
26.09 O slavnosti a hostech   Režie: Jan Němec
24.10 Sex a Lucia   Režie: Julio Medem
07.11 Poslední tango v paříži   Režie: Bernardo Bertolucci
05.12 Monty Python: Smysl života   Režie: Terry Jones
19.12 Arizona Dream   Režie: Emir Kusturica
  LEDEN - ČERVEN 2002
10.01.DALEKÁ CESTA   Režie: Alfred Radok
24.01.TANEC V TEMNOTÁCH   Režie: Lars von Trier
14.02.MODRÝ SAMET   Režie: David Lynch
28.02.POHÁDKA POHÁDEK   Režie: Jurij Norštejn
21.03.STALKER   Režie: Andrej Tarkovskij
11.04.KRÁVY   Režie: Julio Medem
02.05.ČTYŘI ROČNÍ DOBY PRÁVA   Režie: Dimos Avdeliodis
23.05.MŮJ RŮŽOVÝ ŽIVOT   Režie: Alain Berliner
13.06.OBČAN KANE   Režie: Orson Welles
  ZÁŘÍ - PROSINEC 2001
20.09.VLAK ŽIVOTA   Režie: Radu Mihaileanu
27.09.BUENA VISTA SOCIAL CLUB   Režie: Wim Wenders
18.10.INTIMNÍ OSVĚTLENÍ   Režie: Ivo Paser
08.11.ZROZENÍ MOTÝLA   Režie: Mojtaba Raei
22.11.ŽIVOT BRIANA   Režie: Terry Jones
13.12.VŠECHNO, CO JSTE KDY CHTĚLI VĚDĚT O SEXU (ALE BÁLI JSTE SE ZEPTAT)   Režie: Woody Allen
  LEDEN - ČERVEN 2001
KŘIK   Režie: Jaromil Jireš
SUD PRACHU   Režie: Goran Paskaljević
MONTY PYTHON   Režie:
DUB   Režie: Lucian Pintilie
ZA MRAKY   Režie: Wim Wenders; Michelangelo Antonioni
TAJEMSTVÍ SRDCE   Režie: Montxo Armendáriz
ANDĚLÉ VŠEHOMÍRA   Režie: Fridrik Thór Fridriksson
KRAJINA PO BITVĚ   Režie: Andrzej Wajda
UNAVENI SLUNCEM   Režie: Nikita Michalkov
  ZÁŘÍ - ŘÍJEN 2000
14.09.POVOLÁNÍ REPORTÉR   Režie: Michelangelo Antonioni
28.09.KLÍČ   Režie: Ebrahim Forouzesh
05.10.LOVEC JELENŮ   Režie: Michael Cimino
19.10.ČERNÁ KOČKA, BÍLÝ KOCOUR   Režie: Emir Kusturica
16.11.ŠEST STATEČNÝCH   Režie: Pásmo
30.11.EVANGELIUM SV. MATOUŠE   Režie: Peir Paolo Pasolini
07.12.DEKAMERON   Režie: Pier Paolo Pasolini
  LEDEN - ČERVEN 2000
13.01.OHŇOSTROJ   Režie: Takeši Kitano
27.01.ZRCADLO   Režie: Andrej Tarkovskij
10.02.MILOSTNÉ PŘÍBĚHY   Režie: Jerzy Stuhr
24.02.ZIMNÍ HOST   Režie: Alan Rickman
16.03.TOTO HRDINA   Režie: Jaco van Dormael
30.03.DLANĚ   Režie: Artur Aristakisjan
20.04.MRAKY ODTÁHLY   Režie: Auri Kaurismäki
27.04.DÉMANTY NOCI   Režie: Jan Němec
25.05.MOJE SESTŘIČKA   Režie: Robert Jan Westdijk
08.06.STRACH A HNUS V LAS VEGAS   Režie: Terry Gilliam
22.06.VELKÁ ŽRANICE   Režie: Marco Ferreri
  ZÁŘÍ - PROSINEC 1999
16.09.SVATÁ KLÁRA   Režie: Ori Sivan a Ari Folman
30.09.OSCAR WILDE   Režie: Brian Gilbert
14.10.KUCHAŘ, ZLODĚJ, JEHO ŽENA A JEJÍ MILENEC   Režie: Peter Greenaway
04.11.VALERIE A TÝDEN DIVŮ   Režie: Jaromil Jireš
25.11.TAK DALEKO, TAK BLÍZKO   Režie: Wim Wenders
02.12.PŘED DEŠTĚM   Režie: Milcho Manchevski
  LEDEN - ČERVEN 1999
01.02.Pásmo filmů Tomáše Vorla   Režie: Tomáš Vorel
22.02.Iluminace   Režie: Krzysztof Zanussi
01.03.KOYAANISQATSI   Režie: Godfey Regio
22.03.MALIČKOSTI VELKÝCH   Režie: Pásmo
12.04.ORLANDO   Režie: Sally Potter
10.05.KLEPÁNÍ NA NEBESKOU BRÁNU   Režie: Thomas Jahn
24.05.KDYSI BYLI BOJOVNÍKY   Režie: Lee Tamahori
14.06.AUSTERIA   Režie: Jerzy Kawalerowicz
28.06.SBOHEM, MÁ KONKUBÍNO   Režie: Čchen Kchaj-ke

Aktuální filmové představení

5. ledna 2017 od 20:00 hod

Mŕtvy muž


USA / Německo / Japonsko, 1995, 121 min
Režie:
Jim Jarmusch Hrají: Johnny Depp, Gary Farmer, Lance Henriksen,
více viz Program
Filmový klub Sedlčany

e-mail: filmac.sedlcany@centrum.cz
Filmový klub Sedlčany
Filmový klub Sedlčany na Facebooku
RSS RSS







© L.S. Filmový klub Sedlčany









WebZdarma.cz